Sledování v zahraničí  

V případě, že chcete sledovat vozidlo i v zahraničí, aktivujte si službu Sledování v zahraničí. Díky této službě budete mít on-line přehled o pozici a pohybu vozidla mimo ČR. Služba je aktivována cca do 48 hodin od objednání, proto doporučujeme aktivovat službu dostatečně předem před plánovanou cestou.

Pro sledování máte výběr z následujících možností : Stálé sledování v EU+, a Stálé sledování Evropa a dále akční balíčky pro uživatele, kteří využijí službu v rámci dovolené, tj. Dovolená EU+ 10 a Dovolená EU+ 20. Akční balíčky nemají žádný aktivační poplatek a jsou aktivovány na omezené období 10 nebo 20 dnů.

Pod zeměmi EU+ se rozumí – Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Spojené království, Švédsko, Chorvatsko, Španělsko, Švýcarsko.

Upozornění – služba Stále sledování Evropa není dostupná v zemích, kde společnost Telefónica O2 nemá roamingového partnera. Jedná se o atypické lokality, při výjezdu do takových lokalit se prosím informujte přímo u operátora, je-li v lokalitě přes něj obecně dostupné volání a přístup na internet.